מרכזיית טלפון - OXO Connect

oxoconnect1

פלטפורמת ה- OXO Connect הינה מרכזיית טלפונים היברידית היכולה לרכז עד כ-300 טלפונים, והיא עומדת בלב ההיצע העשיר של תכונות ה- SMB הכוללות:
-שיתוף פעולה עם שירות הענן של Rainbow
-מגוון שלם של קווי טלפון קווי ואלחוטי.
-מגוון יישומי שולחן עבודה להגברת הפרודוקטיביות. -שיפור הניידות מחוץ למשרד\העסק כדי לשמור על חיבור העובדים בכל מקום ובכל זמן.
-קבלת פנים מלקוחות מתא קולי פשוט לניתוב שיחות.
-תשתית רשת אחת לשירותי קול ונתונים
הייתרונות המרכזיים בפלטפורמת ה- SMB של ALE, OXO Connect (בעבר נקראה OmniPCX Office RCE) הם שהמערכת קלה להתקנה, שימוש ותחזוקה. היא עונה על כל צרכי התקשורת של SMB, בין 5 ל -300 משתמשים.
הרחב את התקשורת העסקית שלך ככל שאתה גדל, עם משתמשים נוספים ושירותי שיתוף פעולה חדשים מבוססי ענן המציעים חוויית לקוח יוצאת מן הכלל. תוכלו ליהנות מהחזר השקעה מהיר על ידי מינוף קישוריות אנלוגית ודיגיטלית. צמצום עלויות על ידי מינוף רשת IP אחת עבור קול ונתונים בכל מקום. הגנה על ההשקעה שלך באמצעות פתרון SMB מאומת ומאושר ב100% מבית Alcatel-Lucent מטלפון לענן. תקשורת ענן היברידית הניתנת להרחבה. טלפונים עסקיים מתקדמים ושירותי שיתוף פעולה ברמה הארגונית. נקודות קצה ותא מטען אנלוגיות, דיגיטליות, IP, SIP (OXO Connect) קישוריות IP 100%) OXO Connect Evolution) פתרון אמין כולל LAN מקומי, WLAN, טלפונים ומכשירים המחוברים לשירות הענן.